Kliešte
NWS 138-49--200
NWS 1351-49--190
NWS 145-69--160
NWS 109-69--180NWS 109-69--180
NWS Kombinačky CombiMax 180 mm (NW109-69-180S) Profesionálne kombinačky od firmy NWS určené pre náročných používateľov, priemysel a dielňu. - na rôzne práce, držanie,...
Knipex 7942125Knipex 7942125
- Knipex
- 60 g
Kliešte presné bočné štiepacie na elektroniku 7942125 Knipex Precízne kliešte pre najjemnejšie strihacie práce napr. v elektronike a jemnej mechanike Presne brúsené, ostré...
Knipex 7922120Knipex 7922120
- Knipex
Kliešte presné bočné štiepacie na elektroniku 7922120 Knipex Precízne kliešte pre najjemnejšie strihacie práce napr. v elektronike a jemnej mechanike Presne brúsené, ostré...
NWS FantasticoPlus 138-69-180
Knipex 3522115Knipex 3522115
- Knipex
- polguľaté
- 115 mm
- 11 mm
KNIPEX 35 22 115 – kliešte pre elektroniku Presné kliešte určené na jemné montážne práce, napríklad v elektronike a presnej mechanike. Vhodné na uchopenie, držanie a ohýbanie...
Donau CZN3812
NWS 143-62-160
Phoenix Contact 1212204
Phoenix Contact 1212482
Cimco 100814
Phoenix Contact 1212808EN
Phoenix Contact 1212790
Phoenix Contact 1212494
Phoenix Contact 1212129
Phoenix Contact 1212206
Phoenix Contact 1212488
Phoenix Contact 1212127
Phoenix Contact 1212483
Phoenix Contact 1212527Phoenix Contact 1212527
Nožnice na káble, na vrstvené prípojnice/rebrované pásky, aj na meď a hliník do 50 mm², testované podľa VDE 1000 V AC/1500 V DCFenix Contact 1212527
Phoenix Contact 1212489
Phoenix Contact 1212202