Kliešte Gedore, skladom
Gedore 3301170Gedore 3301170
- Gedore
- 4200 g
GEDORE red Pipe Wrench S-Jaw (R27140030) (R27140030) Typ Kleště na potrubí / vodní čerpadlo Vlastnosti Typ rukojeti: Bez krytu rukojeti Všeobecné Barva: červená /...
Gedore 8250-200Gedore 8250-200
- Gedore
Délka (mm): 200 | Hmotnost (g): 360 | Značka: Gedore | Rameno: s dvoubarevnými vícesložkovými obaly | Povrch: pochromovaný | Materiál: Speciální kalená a popuštěná ocel | DIN:...
Gedore 8250-180Gedore 8250-180
- Gedore
Délka (mm): 180 | Hmotnost (g): 282 | Značka: Gedore | Rameno: s dvoubarevnými vícesložkovými obaly | Povrch: pochromovaný | Materiál: Speciální kalená a popuštěná ocel | DIN:...
Gedore DIN5745Gedore DIN5745
- Gedore
Délka (mm): 160 | Hmotnost (g): 166 | Značka: Gedore | Provedení: rovné dlouhé čelisti | Rameno: s dvoubarevnými vícesložkovými kryty rukojetí | Povrch: pochromovaný |...
Gedore 8098-160
Gedore 6406700
Gedore 6332830
Gedore 8000230
Gedore 6407510
Gedore R28201165
Gedore 8155
Gedore 8097
Gedore 139
Gedore 8146-1
Gedore 6708630
Gedore 8842860
Gedore 1708155
Gedore 8842780
Gedore 6614650
Gedore RED 3301843
Gedore RED 3301539
Gedore 6752290
Gedore 36 2-200Gedore 36 2-200
- Gedore
- 295 mm
Číslo výrobku: 36 2-200 Zjednodušené číslo výrobku: 362200 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Gedore 8845290