Black Friday Cenopád - Kliešte 100 € a viac, skladom
Molex 638199600
Molex 638232700
Molex 638278200
Molex 638116000
Molex 638257600
Molex 638252800
Molex 638257700
Molex 638110000
Bahco 2648 A
Lindström 8165 ESD
Rittal 4054141
Gedore 8157Gedore 8157
- Gedore
Vlastnosti:Pre neizolované kontakty s uzavretou krimpovacou objímkou (W krimpovanie) do 16 mm² / AWG 6 a rúrkové káblové koncovky do 10 mm² / AWG 6Jednoduchá...
Gedore 8156
Phoenix Contact 1212726
Phoenix Contact 1212723
Phoenix Contact 1212724
Cimco 106052
Weidmüller PZ 10 SQR 1445080000
Phoenix Contact 2744623
Phoenix Contact 1212734
Phoenix Contact 1200101
Phoenix Contact 1213144Phoenix Contact 1213144
Šírka:70 mmDĺžka:180 mmHmotnosť:380 gFarba:ČiernaMinimálna veľkosť drôtu (AWG):26Maximálna veľkosť drôtu (AWG):10Výrobkov na paletu:1 kusov Krimpovacie kliešte, na neizolované a...
Phoenix Contact 1213146Phoenix Contact 1213146
Šírka:70 mmDĺžka:180 mmHmotnosť:380 gFarba:ČiernaMinimálna veľkosť drôtu (AWG):26Maximálna veľkosť drôtu (AWG):10Výrobkov na paletu:1 kusov Krimpovacie kliešte, na neizolované a...
Knipex 00 19 58 V02Knipex 00 19 58 V02
- Knipex
KNIPEX 00 19 58 V02 – Sada klieští na poistné krúžky, 8 dielov (alternatívne balenie) Alternatívne balenie rozšírenej sady klieští na poistné krúžky – obsahuje rovnakých osem...