Black Friday Cenopád - Kliešte 100 € a viac, skladom
KS Tools 115.1125
Weidmüller 2453830000
Kaiser Elektro 1190-02
Gesipa 1435459
Gesipa 1457662
KS Tools 203.1201
Honsel 310255000000
Brumberg 81107000
Gesipa 1457230
HellermannTyton 181-41542
Gesipa 1435453
Gesipa 1869624
Gesipa 1433951
Gesipa 1679667
Gesipa 1830753
Weidmüller 9202800000Weidmüller 9202800000
Nástroj pro krimpování vodičových koncovek, kontaktů nebo kabelových ok na odizolované vodiče.
Rothenberger 56500
Weller Erem 822N
KS Tools 150.9619
Klauke EK354ML-AL
Molex 213309-3700
BGS 106120BGS 106120
- BGS
BGS 6120, Kombinované dierovacie a falcovacie kliešte BGS - samootváracia - otočná hlava, s 5mm dierovacou raznicou - na osadzovanie hrán plechov do hrúbky 1 mm a na...
TE Connectivity 47387-7
Vogt Verbindungstechnik 3975D