Black Friday Cenopád - Kliešte 100 € a viac, skladom
Ks Tools 150.1608Ks Tools 150.1608
- 2360 g
Číslo výrobku: 150.1608 Zjednodušené číslo výrobku: 1501608 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Weller Erem 599FO
Weller Erem 512EW
Phoenix Contact 1206696
Weidmüller 9918180000Weidmüller 9918180000
Odizolovací nástroj s automatickým nastavením pro přesné a rychlé odizolování vodičů.
KS Tools 115.1125
Weidmüller 2453830000
Molex 638119100
Phoenix Contact 1212710
Phoenix Contact 1212704
Phoenix Contact 1212707
Phoenix Contact 1108767
Hazet 1847-12
Hazet 1846C-5
KS Tools 203.1201
Brumberg 81107000
Weidmüller 9202800000Weidmüller 9202800000
Nástroj pro krimpování vodičových koncovek, kontaktů nebo kabelových ok na odizolované vodiče.
KS Tools 150.9619
Molex 213309-3700
TE Connectivity 947679-1
Weller Erem 530EREC
Schneider Electric AT2PA5
BGS 106120BGS 106120
- BGS
BGS 6120, Kombinované dierovacie a falcovacie kliešte BGS - samootváracia - otočná hlava, s 5mm dierovacou raznicou - na osadzovanie hrán plechov do hrúbky 1 mm a na...
Weller Xcelite S54SNN