Black Friday Cenopád - Kliešte 100 € a viac, skladom
KS Tools 962.0607
Phoenix Contact 1212732
Phoenix Contact 1212066
Molex 2002188900
Phoenix Contact 1212466
Phoenix Contact 1212131
Phoenix Contact 1212130
Phoenix Contact 1212526
Phoenix Contact 1064998
Knipex 00 20 01 V02Knipex 00 20 01 V02
- Knipex
KNIPEX 00 20 01 V02 – Sada klieští v penovej vaničke Šesť presných klieští na poistné krúžky KNIPEX uložených v prehľadnej penovej vaničke určenej na pracovné stoly a dielenské...
Phoenix Contact 1212630
Phoenix Contact 1212465
Phoenix Contact 1212464
Phoenix Contact 1208348
Weidmüller 1500830000
Phoenix Contact 1203110
Phoenix Contact 1212045
Energy NE00747Energy NE00747
Špecifikácia:- hydraulická ručná pumpa- hydraulická hlavica 9 T- hydraulické potrubie 700 bar- ťažné tŕne- dištančná vložka- plastový kufrík - dierovač štandard fi 22 mm-...
Knipex 975236SBKnipex 975236SB
- Knipex
Lisovacie kliešte KNIPEX 97 52 36 SB PreciForce® Verzia 97 52 36 SB je totožná s modelom 97 52 36, dodáva sa však v praktickom samoobslužnom blister balení. Slúži na lisovanie...
Phoenix Contact 1212719
Phoenix Contact 1204588
Phoenix Contact 1212619
Phoenix Contact 1212721
Phoenix Contact 1207637