Kliešte 100 € a viac
Molex 638278200
Molex 638116000
Molex 638257600
Molex 638252800
Molex 638257700
Molex 638110000
Rittal 4054141
Phoenix Contact 1212726
Phoenix Contact 1212723
Phoenix Contact 1212724
Phoenix Contact 1212734
Phoenix Contact 1200101
Phoenix Contact 1213144Phoenix Contact 1213144
Šírka:70 mmDĺžka:180 mmHmotnosť:380 gFarba:ČiernaMinimálna veľkosť drôtu (AWG):26Maximálna veľkosť drôtu (AWG):10Výrobkov na paletu:1 kusov Krimpovacie kliešte, na neizolované a...
Phoenix Contact 1213146Phoenix Contact 1213146
Šírka:70 mmDĺžka:180 mmHmotnosť:380 gFarba:ČiernaMinimálna veľkosť drôtu (AWG):26Maximálna veľkosť drôtu (AWG):10Výrobkov na paletu:1 kusov Krimpovacie kliešte, na neizolované a...
Knipex 00 19 58 V02Knipex 00 19 58 V02
- Knipex
KNIPEX 00 19 58 V02 – Sada klieští na poistné krúžky, 8 dielov (alternatívne balenie) Alternatívne balenie rozšírenej sady klieští na poistné krúžky – obsahuje rovnakých osem...
TE Connectivity 1901621-1
TE Connectivity 1-1579004-2
TE Connectivity 1596970-1
TE Connectivity 2305684-1
TE Connectivity 2305683-1
TE Connectivity 169485
TE Connectivity 825590-1
TE Connectivity 90871-1
TE Connectivity 91597-1