Kliešte 100 € a viac
Phoenix Contact 1212045
Energy NE00747Energy NE00747
Špecifikácia:- hydraulická ručná pumpa- hydraulická hlavica 9 T- hydraulické potrubie 700 bar- ťažné tŕne- dištančná vložka- plastový kufrík - dierovač štandard fi 22 mm-...
Knipex 975236SBKnipex 975236SB
- Knipex
Lisovacie kliešte KNIPEX 97 52 36 SB PreciForce® Verzia 97 52 36 SB je totožná s modelom 97 52 36, dodáva sa však v praktickom samoobslužnom blister balení. Slúži na lisovanie...
Phoenix Contact 1212719
Phoenix Contact 1204588
Phoenix Contact 1212619
Phoenix Contact 1212721
Phoenix Contact 1207637
Molex 640014300
Molex 638239800
Molex 638234800
Molex 622020500
Molex 638235600
Molex 638236400
Fiskars 1027215Fiskars 1027215
Pákové štiepacie kliešte Fiskars obsahujú patentovanú technológiu PowerGearTM – prevodový mechanizmus, ktorý pri strihaní tvrdených prútov poskytne viac ako 30 percent sily...
Molex 638116700
Molex 638235100
Molex 638277800
Molex 638235300
Molex 638235200
Molex 638236300
Molex 638233100
Molex 638199600
Molex 638232700