Kliešte 100 € a viac
Bahco 9938
Phoenix Contact 1212055
Phoenix Contact 1212053
Weidmüller PZ 6 ROTO L ZERT 1527230000
Wiha Z 62 0 06Wiha Z 62 0 06
- Wiha
Wiha Zaciskarka końcówek tulejowych Z 62 0 06 Typ 005 Professional electric 0,08-16mm2 41246
Phoenix Contact 1204384
KS Tools 962.0607
Phoenix Contact 1212732
Phoenix Contact 1212066
Molex 2002188900
Phoenix Contact 1212466
Phoenix Contact 1212131
Phoenix Contact 1212130
Phoenix Contact 1212526
Phoenix Contact 1064998
Knipex 00 20 01 V02Knipex 00 20 01 V02
- Knipex
KNIPEX 00 20 01 V02 – Sada klieští v penovej vaničke Šesť presných klieští na poistné krúžky KNIPEX uložených v prehľadnej penovej vaničke určenej na pracovné stoly a dielenské...
Phoenix Contact 1212630
Phoenix Contact 1212465
Phoenix Contact 1212464
Phoenix Contact 1208348
Weidmüller 1500830000
Phoenix Contact 1203110
Edma 034555Edma 034555
- 990 g
EDMA Kliešte klampiarske vyhnuté 80 mm Na ohýbanie lemov Dĺžka: 300 mm Šírka čeľuste: 80 mm Uhol zahnutia: 45° Hmotnosť v kg: 0,9
Edma 034855Edma 034855
- 770 g
EDMA Kliešte klampiarske vyhnuté 90° / 60 mm Na ohýbanie lemov Dĺžka: 260 mm Šírka čeľuste: 60 mm Uhol zahnutia: 90° Hmotnosť v kg: 0,75