Kliešte 100 € a viac
Weller Erem 549E12
TE Connectivity 91523-3
TE Connectivity 1285002-1
TE Connectivity 91526-3
TE Connectivity 1463383-1
TE Connectivity 1463260-1
TE Connectivity 1454509-2
TE Connectivity 1901963-1
TE Connectivity 934678-1
Molex 2002180300
Molex 638119700
Molex 638117900
Molex 638193400
Molex 638281800
BGS 104029BGS 104029
- BGS
Vybavená vložka do dielenského vozíka 1/3: Odizolovacie a račňové krimpovacie kliešte s 5 pármi lisovacích čeľustí. 12 dielov - Vložka na náradie z vysoko odolnej peny -...
Knipex 975219Knipex 975219
- Knipex
- lisovacie
Lisovacie kliešte na koncové dutinky Provedenie: Z chromvanádiovej elektrooceli so špeciálnym zušľachtením, v oleji kalené a popúšťané. Hlava brunovaná. Pre optimálne výsledky...
Knipex 975250Knipex 975250
- Knipex
- lisovacie
Lisovacie kliešte PreciForce® na koaxiálne koncovky Vyhotovenie: Z chrómvanádiovej elektrooceli so špeciálnym zušľachtením, v oleji kalené a popúšťané. Hlava brunovaná. Pre...
KS Tools 962.0636KS Tools 962.0636
s ponornou izolovanou rukoväťouneiskriaciodolnosť proti výbuchuodolný voči koróziiveľmi odolný proti zlomeniuMeď-berýlium (zliatina neželezných kovov) KS Tools Krimpovacie...
KS Tools 115.8501
Phoenix Contact 1212132
Phoenix Contact 1212467
Phoenix Contact 1212135
Phoenix Contact 1212134
Phoenix Contact 1212050